APIE MUS

 

Jungtinė Kardiomokslų Mokykla - tai jau šeštuosius metus skaičiuojantis LSMU ir VU MF projektas. JKM suvienija kardiologija besidominčius medicinos studentus bei šios srities profesionalus, siekiant suteikti būsimiesiems gydytojams žinių ir įgūdžių, kuriuos jie panaudotų ne tik studijose, bet ir klinikinėje praktikoje.

SIRDELE LOGO NORM.png

ORGANIZATORIAI

Ne pelno siekiančios organizacijos, siekiančios bendro tikslo

 
smdkard.png

LSMU SMD Kardiologijos būrelis

Būrelis vienija studentus, kurie domisi kardiologija bei jos praktiniais aspektais. Padeda kaip įmanoma geriau pasiruošti būsimai kardiologijos rezidentūrai su klinikos dėstytojų, mokslininkų, gydytojų, doktorantų pagalba gilinant žinias šioje srityje. Kardiologijos būrelio veiklą kuruoja mokslinė vadovė – profesorė Jolanta Justina Vaškelytė.

Logo oficialus SMVT.png

VU MF SMVT Kardiologijos mokslinė grupė

VU MF SMVT Kardiologijos grupė vienija Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studentus, besidominčius žmogaus širdies ir kraujagyslių sistema ir kardiologija. Pagrindinis mokslinės veiklos grupės tikslas – suteikti galimybes realizuoti savo potencialą mokslinėje veikloje, rengiant teorinius pranešimus, nagrinėjant klinikinius atvejus, darant mokslo tiriamuosius darbus ar rašant mokslinius straipsnius, semtis žinių kardiologų rengiamose mokslinėse konferencijose, aktyviai dalyvauti prevencinėje veikloje, bendraujant su žmonėmis ir įvairių visuomeninių akcijų metu juos skatinant rūpintis savo sveikata. Grupės mokslinis kuratorius – profesorius Pranas Šerpytis.

logoLSA.png

Lietuvos širdies asociacija

Lietuvos širdies asociacija šviečia visuomenę apie širdies ir kraujagyslių ligų išplitimą ir prevenciją bei moko sveikos gyvensenos įgūdžių. Lietuvos širdies asociacija prisideda prie kardiologijos mokslo progreso ir aktyviai dalyvauja kuriant ir įgyvendinant klinikinės kardiologijos vystymosi Lietuvoje programą, kurios iniciatorė yra Sveikatos apsaugos ministerija. Šiuo metu Lietuvos širdies asociacijos prezidentės pareigas užma profesorė Sigita Glaveckaitė.

LKD.jpeg

Lietuvos kardiologų draugija

Lietuvos kardiologų draugija (LKD) yra visuomeninė organizacija, vienijanti Lietuvos kardiologų ir kitų specialybių gydytojus bei mokslo darbuotojus, dirbančius kardiologijos srityje. LKD vienija Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių kraštų kardiologų draugijas. Šiuo metu Lietuvos kardiologų draugijos prezidento pareigas užima profesorė Jelena Čelutkienė.

Įvykusios Jungtinės Kardiomokslų Mokyklos

 
facebook cover.jpg

JKM'21

 

Susisiekite su mumis!

Thanks for submitting!